Tvorba www, tvorba e-shop, webdesignCo Vám můžeme nabídnout?

V rámci webu Weberka.cz nabízíme především služby jako jsou tvorba www, tvorba e-shop a webdesign. Při samotném vývoji webových aplikací klademe důraz na použitelnost a správnou funkčnost každého prvku tak, aby byl náš zákazník i uživatel stránek vždy spokojený. Tvorba www stránek obsahuje tvorbu jednoduchých internetových stránek i složitějších aplikací s vlastním redakčním systémem. Tvorba e-shop obchodu neboli katalogu s nabídkou zboží či služeb s přímou možností zakoupení a administračním systémem je dnes také velice žádanou službou. V neposlední řadě potom webdesign, do kterého patří jak samotný grafický návrh, tak také nakódování šablony či správný návrh struktury webu.

Snažíme se vždy maximálně přizpůsobit každému klientovi, proto jsou následující ceny pouze orientační. Přesnou kalkulaci provedeme až na základě Vámi zaslaných podkladů.


Tvorba webu

Jednoduchý web - Webová prezentace bez redakčního systému s nízkých počtem podstránek. Nejčastěji využívaná varianta menších firem a živnostníků. Můžete zde nabízet své zboží či služby, nebo pouze informovat.

Web s redakčním systémem - Větší web s obsahem, který je možné editovat přes administrační systém. Vhodný pro většinu stránek střední i větší velikosti.

Internetový obchod - Obsáhlý web s nabídkou zboží či služeb s možností přímého nakupování. Administrace s širokou možností úprav.

Individuální redakční systém - Varianta pro náročné klienty, kteří potřebují naprogramovat vlastní redakční systém s atypickým řešením.

Jednoduchý web 9 000 Kč
Web s redakčním systémem 19 000 Kč
Internetový obchod 29 000 Kč
Individuální redakční systém Dohodou

Grafické a kóderské práce

Grafický návrh - Kreativní a funkční návrh grafické podoby webu. Výstupem je PSD soubor s přehledně uspořádanými prvky.

Nakódování šablony - Z dodaného grafického návrhu vytvoříme XHTML šablonu pro webovou stránku, kterou je možné použít přímo na webu.

Grafický návrh 6 000 Kč
Nakódování šablony 4 000 Kč

Webhosting a doména

Webhosting pro webové stránky - Pokud již máte webové stránky a nemáte je kam uložit, využijte náš webhosting. Vhodné především pro námi vytvořené weby, která můžeme později snáze upravovat.

Webhosting pro e-shop - Internetový obchod je náročnější na provoz, proto i webhosting je dražší. Pro námi vytvořené e-shopy je z důvodu správy a pozdějších aktualizací jeho využití nutností.

Registrace / prodloužení domény - Pokud ještě nemáte zaregistrovanou doménu pro svůj internetový projekt, můžete vše nechat na nás.

Webhosting pro webové stránky 800 Kč / rok
Webhosting pro e-shop 2 500 Kč / rok
Registrace / prodloužení domény 300 Kč / rok

Ostatní

Doplňkové služby - Menší grafické práce, programování, konzultace.

Wordpress - Nejpoužívanější redakční systém na světě, který umožňuje velice snadnou správu obsahu webu. Můžeme Vám pro něj vytvořit grafickou šablonu, nebo upravit některou jeho funkcionalitu.

Expresní vyhotovení - Pokud spěcháte, využijte této možnosti a nechce si vše vyhotovit přednostně.

Doplňkové služby 400 Kč / h
Wordpress 7 000 Kč
Expresní vyhotovení + 50 %

Při objednání více služeb najednou poskytujeme množstevní slevy. Cenově zvýhodněna je i dlouhodobá spolupráce.